google-site-verification=SuY3SJiwJc0cjxgBVlh_h6WVSXurURZLKZaf1pXOKjk
کسب درآمد
دانلود" alt="دانلود">
دانلود
دانلود
دانلود

" ماشین نابودگر 2 " در جشنواره بازیهای رایانه ای تهران

نوشته شده توسط:ستار مرادی | ۰ دیدگاه

 

 

 

داستان نابود کردن ماشین های دشمن در بازی رایانه ای "ماشین نابود گر2"در چهارمین نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران روایت می شود. به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازیهای رایانه ای،بازی "ماشین نابود گر2"ساخته مهدی ربیعی در سبک اکشن_ ساده متقاضی شرکت در جشنواره چهارم بازی های رایانه ای است. 

به ادامه مطلب بروید................

این بازی در قالب پلتفرم "PC" به دبیرخانه جشنواره بازیهای رایانه ای تهران ارایه شده است. 
بازی رایانه ای ماشین نابودگر2در جشنواره تابستانی سال92 پرومیکرز بازی برتر شناخته شده و در جشنواره مستقل بازیسازی در حال بررسی است .
بر اساس اعلام دبیرخانه دائمی جشنواره بازیهای رایانه ای تهران ، آشنایی با دستاوردهای نوین بازی سازی در ایران،  تقدیر از توانمندی و خلاقیت هنرمندان ایرانی، نمایش و سنجش نوآوری های هنرجویان و دانش آموختگان بازی و سرگرمی و دعوت از هنرمندان و متخصصان دیگر عرصه ها برای تقویت و پیشرفت بازی سازی رویکردهای این جشنواره را تشکیل می دهد.
دبیرخانه دائمی این جشنواره از تمام بازی‌سازان، نویسندگان و طراحان بازی دعوت می کند تا در بزرگترین رویداد بازی سازی سال کشور شرکت کنند.
دبیر خانه دایمی چهارمین جشنواره بازیهای رایانه ای تهران اعلام کرد که زمان ارسال آثار به این رویداد فرهنگی 15 شهریورماه 93 است.
چهارمین جشنواره بازیهای رایانه ای تهران  به منظور ترویج مبانی فرهنگی و هویت اسلامی ایرانی ازطریق این صنعت با نگاه ویژه به کودکان و نوجوانان، شناخت و حمایت از استعدادهای موجود این صنعت در کشور با رویکرد بومی سازی و تقویت تولید ملی، ایجاد فضای رقابت علمی، فنی، فرهنگی و هنری میان جوانان فعال در عرصه بازی های رایانه ای ، مهرماه سالجاری برگزار می شود.

منبع : پردیس گیم

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...
امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت