google-site-verification=SuY3SJiwJc0cjxgBVlh_h6WVSXurURZLKZaf1pXOKjk

مدیر بازاریابی شرکت NVIDIA در یک سانحه جان باخت

نوشته شده توسط:ستار مرادی | ۰ دیدگاه

هنگامی که Philip sholz منتظر قطار برای بازگشت به خانه بود ، متوجه مردی شد که برروی ریل های قطار افتاده بود. Sholz به سرعت به کمک مرد مصدوم شتافت.

به نقل از همسر وی Emily Sholz ،با نزدیک شدن قطار اتفاقی بین مرد ناشناس و Phil افتاد و هر دو تصادف کردند. Sholz در این سانحه جان باخت ولی مرد مصدوم نجات پیدا کرد.  

تنها کسی که از جزئیات دقیق حادثه اطلاع دارد ، فعلا در شرایط بحرانی بسر میبرد و قادر به بازگویی جزئیات آن نیست. علت مصدومیت وی و نجاتش از مرگ همچنان یک معما باقی می ماند.

Christine Dunn سخنگوی ایستگاه Caltrain در مصاحبه بیان کرد " براساس اطلاعات اولیه بنظر میرسد آقای Sholz قصد کمک به فرد مصدوم را داشته است."

به نقل از مسئولین Caltrain قطار با سرعتی بین 80 تا 112 کیلومتر بر ثانیه در حال حرکت بوده است که با آنها در ساعت 5.30 عصر تصادف کرده است.

Sholz 35 ساله و ساکن Pleasanton در حادثه کشته شد . هویت مصدوم هنوز اشکار نشده است

مرگ Sholz دوستان و همکارانش را شوکه کرد، اما از شنیدن تلاشش برای نجات انسانی دیگر تعجب نکردند. او حاضر بود به دیگران تحت هر شرایطی کمک کند .

Chris Malachowsky موسس Nvidia ، اعلام کرد "حادثه با فرد مصدوم کاملا ارتباط دارد. او فردی توانا و شجاع بود ،بدون لحظه ای تامل میتوانم بگویم که قصد کمک داشت.

Sholz برای من همیشه یک قهرمان خواهد بود."

مراسم یادبودی روز دهم فوریه در Pleasanton برگذار خواهد شد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...
امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت