google-site-verification=SuY3SJiwJc0cjxgBVlh_h6WVSXurURZLKZaf1pXOKjk

آسمان دژ 2 بهترین بازی جهان از دید داوران و کاربران شناخته شد

نوشته شده توسط:ستار مرادی | ۰ دیدگاه

بازی آنلاین آسمان دژ که در میان 5 نامزد نهایی مرحله فینال قرار داشت و مخاطبان نیز در کنار هیات داوران با رای اینترنتی برنده نهایی این مسابقه را تعیین کردند توانست عنوان نخست بهترین بازی مستقل آنلاین را از آن خود کند. این در حالی است که این بازی چندین بار از سوی جشنواره های مختلف تحریم و از دور مسابقات حذف شده بود.................

ادامه مطلب.....

http://news.saramad.ir/Components/General/ShowImage.aspx?imagepath=/Content/media/image/2013/02/66510_orig.jpg&mode=large

آسمان دژ یک بازی آنلاین استراتژی تحت مرورگر است. که پس از چند سال فعالیت نسخه جدید این بازی ارایه شده. این بازی با جدیدترین تکنولوژی‌های موجود دروبساخته شده و با استفاده از فناوری‌های HTML5 و CSS3 همچنین به کارگیری انیمیشن محیطی همانند بازی‌های استراتژی که قبلاً آنها را بازی کرده‌ایم، ایجاد کرده است.

در گرافیک نیز استانداردی بالاتر از استاندارد‌های بازی‌های ایرانی ارایه شده است.

داستان بازی مربوط به آینده است و مضمونی علمی-تخیلی دارد. بازیکنان که فرمانده نامیده می‌شوند، در آن دارای یک سیاره در منظومه‌ای دور دست هستند و زمین به دست ربات‌هایی ساخته دست بشر افتاده است و هدف بازگشت به منظومه شمسی و نجات نسل بشر از جنگ بزرگ است.

مَهد بازی‌های آنلاین کشور آلمان می‌باشد و اغلب بازی‌های این ژانر در آن کشور تولید می‌شوند. از سال 2006 در آلمان جشنواره‌ای برای اولین بار برپا شد به نام MMO of the year که در آن فستیوال، بهترین بازی‌های آنلاین سال در پلت‌فرم‌های مختلف را معرفی می‌کنند. در طی این سال‌ها که این جشنواره برگزار می‌شود؛ هر سال به بازی‌ها و تنوع آنها افزوده می‌شود و در حال حاضر معتبرترین ومهمترین رویداد بازی‌های آنلاین به شمار می‌آید.

و اما جشنواره MMO of the year امسال، بسیار متفاوت برای جامعه بازیکنان و بازی‌سازان ایران است. بازی آنلاین آسمان‌دژ 2 برای اولین بار  نامزد دریافت بهترین بازی آنلاین سال در بخش بازی‌های مستقل شده بود. در این جشنواره بازی‌هایی از شرکت‌های بزرگ مانند یوبی‌سافت به چشم می‌خورد.

روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال/ سرامد

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...
امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت